Sesja Ślubna Białystok – Wyżary o świcie

140 sesja slubna bialystok

Sesja Ślubna Białystok – Wyżary o świcie

Sesja ślubna o świcie.

Zastanawiacie się pewnie, kto właściwie robi sesje zdjęciowe o świcie. Przecież nie idzie się wyspać i przygotować. Coś w tym jest, ale… Warto zadać sobie pytanie, które lubię stawiać przed parą młodą. Czy chcecie zrobić piękną sesję ślubną czy taką piękną i do tego wyjątkową. Czym charakteryzuje się wyjątkowa sesja?
Chyba nie ma złotego środka i odpowiedzi. Ja uważam, że ta wyjątkowa to taka, w którą włożymy coś więcej niż tylko swoja obecność. Tak właśnie było w tym przypadku. Sesja o poranku to coś innego niż 95% wieczornych plenerów ślubnych i wymaga niewielkiego zaangażowania. Poprzednią sesją ślubna o świcie która znajduje się na blogu jest tu: Plener ślubny w Augustowie.

Czy sesja ślubna o świcie to dobry pomysł?

To dobre pytanie. Ale OK podejdźmy do tego trochę inaczej. Zacznijmy od tego, że każdy pomysł na na sesję to lepszy pomysł niż nie mieć żadnego. Przeważnie, zanim dobierzemy miejsce na plener ślubny trzeba pomyśleć o tym w jakim stylu chcemy zrobić sesję i czy wykorzystamy w niej jakieś dodatki. To wszystko po to by zaplanować jak ma wyglądać efekt. Często jako fotograf ślubny patrzę na ten aspekt kierując się dniem ślubu i stylem tego dnia oraz suknią ślubną. Nie znam się zbytnio na rodzajach pięknych sukien ślubnych a tym bardziej nie znam wszystkich odcieni bieli :D, ale to, która pasuje do stylu pałacowego lub rustykalnego widać z daleka.

Sesja ślubna o poranku

Wróćmy jednak nie do miejsca a do pory fotografowania. Wszem wobec wiadomo, że najlepszą porą na fotografowanie jest wschód lub zachód słońca. Zapytacie dlaczego? Już śpieszę tłumaczyć. Dużą i bardzo istotną rolę odgrywa światło tzw gra świateł. Sesja ślubna wygląda zdecydowanie bardziej kolorowo, gdy takie słońce spotkamy na sesji. Nadaje niespotykany klimat. Wraz z Eweliną i Hubertem długo obserwowaliśmy pogodę, aby trafić idealnie w słoneczny poranek. Oglądając sesję ślubną zauważysz jednak, że źle to wyliczyliśmy i tego słońca nie było. Trochę bolało, ponieważ miejsce obłędne słonko pojawia się z innej strony niż na wszystkich zdjęciach z tego miejsca, ale co zrobisz:D.

Jak przygotować się do sesji ślubnej o poranku.

Przejdźmy jednak do planowania takiej sesji. Jak się przygotować na sesję ślubną o świcie. Tu niestety trzeba trochę poświęcenia. Na wstępie trzeba zaplanować o której godzinie zaczynamy sesję. Najlepiej być na miejscu około 20min przed planowanym wschodem słońca, aby znaleźć najlepsze miejsce z widokiem na pojawiające się słońce. Tak więc musimy obliczyć czas przyjazdu ubranie się i przygotowania makijażu. Niektóre panny młode mogą myśleć, że w tym przypadku makijaż jest zbędny. Otóż nie. Makeup jest bardzo, ale to bardzo potrzebny. Nic nie mam do moich pięknych panien młodych. Jednak makijaż podkreśla wszystko a szczególnie w fotografii. Warto umówić się więc na taki makijaż (o świcie wiem, że niemożliwe) ale może koleżanka jakaś jest wizażystką albo samemu postarać się o dobry majkap.

sesja ślubna
plener ślubny
sesja ślubna Białystok
fotograf białystok
129 fotograf bialystok 1
130 fotograf bialystok 1
131 fotograf bialystok 1
132 fotograf bialystok 1
133 fotograf bialystok 1
134 fotograf bialystok 1
135 sesja slubna bialystok 1
136 sesja slubna bialystok 1
137 sesja slubna bialystok 1
138 sesja slubna bialystok 1
139 sesja slubna bialystok 1
140 sesja slubna bialystok 1
141 sesja slubna bialystok 1
142 sesja slubna bialystok 1
143 sesja slubna bialystok 1
144 sesja slubna bialystok 1
145 fotografia slubna bialystok 1
146 fotografia slubna bialystok 1
147 fotografia slubna bialystok 1
8 komentarzy
 • eM
  Posted at 12:25h, 02 lutego Odpowiedz

  Pewnie zimno, ale z klimatem 😉 😉

  • Adrian
   Posted at 15:57h, 02 lutego Odpowiedz

   gdzie tam ciepło było 😀

 • Piotrek
  Posted at 13:49h, 08 lutego Odpowiedz

  Wyżary o świcie to chyba gwarancja, że nie spotka się tam tłumów 🙈 Pięknie!

  • Adrian
   Posted at 20:47h, 08 lutego Odpowiedz

   w weekendy jest luz 😛
   a tak serio to prawda trzeba wykopać nowe stawy gdzieś bliżej białegostoku

 • Kacper
  Posted at 20:16h, 08 lutego Odpowiedz

  Ja się zbieram już klika lat, żeby o świcie plener zrobić i się zebrać nie mogę 😀 Super wyszło. Brawo Adrian!!

  • Adrian
   Posted at 20:47h, 08 lutego Odpowiedz

   dzięki, dużo zależy od pary

 • Marcin Krokowski
  Posted at 08:05h, 19 marca Odpowiedz

  Uwielbiam taki klimat, ale czasem ciężko wstać z łóżka. 😉

  • Adrian
   Posted at 22:26h, 22 marca Odpowiedz

   Dzięki. Niestety czasem trzeba się poświęcić 😀

Post A Comment