Oferta
Sesja narzeczeńska

Czy mieliście kiedyś wspólną sesję zdjęciową?
Sesję taką dla zakochanych, właśnie taką idealną dla Was?
Jeśli nie to dobrze trafiliście. Proszę zapoznajcie się z tym wpisem mam nadzieję, że znajdziecie tu wszelkie odpowiedzi, których szukacie.

CZEŚĆ!

 Na wstępie pragnę pogratulować Wam narzeczeństwa to wspaniały okres. Gratuluję również chęci podjęcia tak ważnego kroku waszego wspólnego życia, jakim jest sakrament małżeństwa i organizacja wesela prawdopodobnie jesteście przytłoczeni masą informacji napływających z każdej strony na temat ślubu oraz poszukiwaniem usługodawców, ale nie martwcie się, na tej drodze nie jesteście sami. Jestem tutaj dla was, aby pomóc! Mam nadzieję, że informacje zawarte w tej ofercie, rozwieją wasze (prawie) wszystkie pytania związane z fotografią ślubną i moja oferta. Także zapraszam cię do zjechania niżej tam więcej. Jeśli nadal masz pytania, zapraszam do kontaktu.

Czy warto robić sesję narzeczeńską?

Czy sesja narzeczeńska to dobry pomysł? To chyba pierwsze pytanie jakie zadaje sobie każda para. Nic więc w tym dziwnego, że wy również się zastanawiacie po co jest Wam to potrzebne do szczęścia. Warto zajrzeć do wpisu, aby przekonać się, że sesja narzeczeńska to opcja dla każdego …
372 fotograf białystok
071 fotograf łomża
347 fotograf białystok
040 sesja narzeczenska bialystok

Sesja narzeczeńska warta zapamiętania.

– cudowna pamiątka z okresu narzeczeństwa
– fajna przygoda i cudowny czas spędzony z ukochaną osobą w ramionach
– poznacie pracę na sesji z fotografem dzięki czemu będzie mniej skrępowania na przygotowaniach ślubnych i weselu
– ze zdjęć stworzonych na sesji można przygotować kolaże porozwieszane na weselu np. przy księdze gości
– ze zdjęć można stworzyć podziękowania bliskim, które trafią w ich ręce w dniu ślubu

Dajcie się ponieść uczuciom i zapiszcie je na zdjęciach

Sesja narzeczeńska to nic innego jak wy na zdjęciach. Wy, Wasze emocje i relacje. Bardzo łatwo jest pokazać zdjęcie i powiedzieć zróbcie jak na obrazku. Jednak chodzi tu o coś więcej. Zawsze na swoich sesjach zaczynam od prostego „pokażcie jak się przytulacie”. Wasze miny gesty mówią wtedy wszystko. Ustawianie to taka droga na skróty (czasem jednak tak sobie pomagamy na zdjęciach). Najważniejszą rzeczą w sesji zakochanych jest wydobyć Wasze emocje. Właśnie na takiej sesji narzeczeńskiej gdzie miłość tryska na wszelkie strony.

ZAPRASZAM
Sesja narzeczeńska – oferta
850 złotych
  • około 2 godzin zdjęć w plenerze 
  • 120 zdjęć w wersji cyfrowej
  • 20 odbitek w rozmiarze 15 × 23 cm 
  • cyfrowa galeria zdjęć 
  • zdjęcia z drona zależnie od miejsca sesji

Dlaczego warto skorzystać

Zostawiam tu kilka opinii moich cudownych par.

sesja narzeczenska 1
Ada & Adrian
sesja narzeczeńska
Polecam z całego serca! Przemiła atmosfera podczas sesji, my jako laicy, w kwestii sesji zdjęciowych, z narzeczonym byliśmy lekko zestresowani- nie potrzebnie! Adrian w trakcie podsuwał nam cenne uwagi, potrafił rozluźnić atmosferę i to tak, że po skończonej sesji i zobaczeniu efektów na gotowych zdjęciach chcemy jeszcze! Realizacja zdjęć w ekspresowym tempie!
sesja narzeczeńska 2
Anita & Maciek
sesja narzeczeńska, reportaż ślubny, plener ślubny
Idealny fotograf na sesje narzeczenska, ślubną i poślubna!! 😊 Adrian umie odnaleźć sie w różnych warunkach i miejscach, łapiąc najpiekniejsze momenty naszego życia.
Zdjęcia stają sie pamiątka na całe życie, które sa przekazywane w pieknych drewnianych skrzynkach.
Fotograf operuje najnowoczesniejszym sprzętem, w tym dronem.
Polecam!! Profesjonalizm i perfekcjonizm w jednej osobie!
sesja narzeczenska 3
Sylwia & Adrian
sesja narzeczeńska
Wspólnie z narzeczonym mieliśmy okazje współpracować z Adrianem na sesji narzeczeńskiej. Profesjonalizm, zaangażowanie, wyczucie, własny wyjątkowy styl co dało piękne zdjęcia! Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu i w 100% polecamy Adriana.