fbpx

Recenzja fotoksiążki Saal-Digital @saal.digital.polska

Fotografia ślubna Białystok - recenzja fotoksiążki

Recenzja fotoksiążki Saal-Digital @saal.digital.polska

 

Sezon ślubny już niebawem więc wolny czas ( jeśli tylko taki się znajdzie ) poświęcam no przeglądaniu inspiracji, nowinek, nowego sprzętu a także dodatków do oferty ślubnej. Natrafiłem na firmę, (zapewne dzięki ukrytym reklamom ) zajmującą się wydrukiem odbitek, fotoksiążek, kalendarzy itp. Dlaczego więc nie skorzystać z promocji i zrobić fotoksiążkę pokazową.

 

Kontakt z firmą: 5/5

Zanim przystąpiłem do realizacji zamówienia, oczywiście miałem dużo, dużo pytań. Wszystkie moje wątpliwości sprawnie i szybko dostawały odpowiedź zwrotną drogą emailową. Nigdy nie czekałem dłużej niż 2 dni. Pan Tomasz jasno i cierpliwie odpowiadał na moje pytania.

Okładka Saal-Digital Strony Saal-Digital

Realizacja zamówienia: 4/5

Dużo firm posiadających usługi fotoksiążki posiada aplikacje do ich projektowania. W tym przypadku nie było inaczej. Sprawnie działająca, intuicyjna aplikacja nie stwarzała żadnych problemów. Duży wybór motywów  jak i również dowolna konfiguracja układu stron, dawały swobodę w projektowaniu. Jedynym minusem była zbyt mała ilość dodatków typowo ślubnych. Nie nie mam na myśli tu starych clipartów z lat windowsa 98, ale eleganckich stonowanych dodatków. 

Czas dostawy Saal-Digital: 5/5

Wielki plus. Gdy otrzymałem email z potwierdzeniem płatności i rozpoczęciu realizacji zamówienia – następnego dnia dostałem wiadomość, że przesyłka jest już w drodze. W tym miejscu warto dodać, firma ta wysyła produkty z Niemiec. Czas dostawy był ekspresowy, raptem kilka dni. Tym bardziej mnie to ucieszyło, gdyż fotoksiążkę mogłem pokazać już moim klientom. 

Łączenie fotoksiążki Saal-Digital zdjecie panoramiczne Saal-Digital Napisy fotoksiazka Saal-Digital

Jakość wykonania fotoksiążki Saal-Digital: 5/5

Przyznam się bez bicia, że kupon promocyjny na fotoalbum dobiegał końca. Nie miałem kiedy sprawdzić profili drukarni z moim komputerem, materiał wysłałem w ciemno. Wiecie co otrzymałem idealne kolory, ostry wydruk, i jakość papieru na najwyższym poziomie. Łączenie stron – bardzo dobre, wszystko spasowane idealnie. Czy byłem zaskoczony, raczej nie. Wszystkie poprzednie elementy realizacji zamówienia wskazywały na to, że produkt końcowy będzie na najwyższym poziomie, i tak też było. 

Cena fotoksiążki Saal-Digital: 3/5

Zacznę od tego iż swoje zamówienie wykorzytałem w ramach promocji. Regularne ceny nie są jednak takie straszne jak mogły by się wydawać. Rozpiętość cenowa jest uwarunkowana oczywiście ilością stron, rodzajem okładki, grubością papieru itp. Jeśli jednak zaczniecie przeglądać oferty fotoksiążek warto zatrzymać się tu trochę dłużej, gdyż stosunek jakość/cena nie rozpieszcza ale warte jest uwagi. 

Podsumowanie zamównienia Saal-Digital: 5/5

Z czystym sumieniem polecam każdemu firmę Saal-Digital. Patrząc z perspektywy całego procesu zamówienia, jestem bardzo zadowolony. Kontakt, czas dostawy, działanie aplikacji dostaje ode mnie najwyższe noty. 

Ocena fotoksiążki Saal-Digital: 5/5

W tym miejscu muszę przetoczyć nie swoją opinię, a opinię moich klientów. Kilku już widziało fotoksiążkę. Najlepszą opinią jakości produktu był komentarz jednej z przyszłym pań młodych, gdy oglądając ją nie wspomniała nic o pięknych zdjęciach a jedynie o pięknych kolorach i bardzo dobrej jakości wydruku. 

zdjecie panoramiczne Saal-Digital Zoom Saal-Digital Jakość Saal-Digital Ostatnia strona Saal-Digital Grubosc kartek Saal-Digital

katalog e-zawady.pl

No Comments

Post A Comment