Adrian Gudewicz fotografia białystok | Plener ślubny Kiszukówka – Paula i Paweł
20428
post-template-default,single,single-post,postid-20428,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

Plener ślubny Kiszukówka – Paula i Paweł

Plener ślubny Kiszukówka – Paula i Paweł

Plener ślubny Pauli i Pawła

Kiszukówka – idealne miejsce na sesje poślubną

Na początku wpisu muszę “napisać – pochwalić” moich wspaniałych modeli Paulę i Pawła, którzy zawsze z pełną energią i uśmiechem podchodzili do naszych spotkań z aparatem. Czy to była sesja narzeczeńska, ślub, wesele czy właśnie plener. Zawsze było to podejście na pełnym “luzie” i właściwie nie zwracanie uwagi na moją pracę a w pełni ukazywanie swoich uczuć . 
Trochę minęło od dnia ślubu. Powodem tego była zła pogoda do zdjęć ślubnych w Białymstoku lub poprostu brak dogodnego terminu.  Zastanawialiśmy się również jakie miejsce wybrać na plener ślubny. Padło na Kiszukówkę niedaleko Białegostoku. Byłem tam pierwszy raz ale zaciekawiony pięknym miejscem wraz z parą młodą zaryzykowaliśmy. Trafiliśmy idealnie. Cudowne miejsce pełne rustykalnego klimatu, kolorowych kwiatów i zieleni. 

Wecześniejszych wpisach możecie znaleźć sesję narzeczeńską tej zakochanej pary (SESJA NARZECZEŃSKA PAULA & PAWEŁ), którą wykonaliśmy w sezonie ślubnym 2017 czyli rok przed ich ślubem. Niedługo trafi tu też ich reportaż ślubny. 

Tymczasem zapraszam do oglądania.