fbpx

Plener ślubny Białystok – Joanna & Sebastian

036 fotograf slubny bialystok

Plener ślubny Białystok – Joanna & Sebastian

Plener ślubny – Rezerwat przyrody Krzemianka, Sobolewo

Na plener ślubny  Joanny i Sebastiana musiałem czekać bardzo długo… , ale nie dlatego, że przeciągali miesiącami, ale po tak wspaniałym dniu wesela nie mogłem doczekać się pleneru ślubnego w Białymstoku. No dobra, ta moja wspaniała para od razu po weselu wyjechała na podróż poślubną, dlatego też realizacja sesji trochę przesunęła się w czasie. Wyszło na plus, ponieważ, gdy wrócili pogoda w Białymstoku sprzyjała warunkom na zdjęcia ślubne.

Gdzie wykonać sesję ślubną w Białymstoku

Warto zajrzeć do mojego wpisu Najpiękniejsze miejsca na sesje ślubną w Białymstoku i okolicach . Podałem tam kilka przykładów takich sesji gdzie można ją wykonać.

Długo z Asią zastanawialiśmy się gdzie można zrealizować plener ślubny w okolicach Białegostoku. Trochę ograniczał nas czas na jej wykonanie dlatego padło zorganizowanie jej w pobliżu miasta. Nasze piękne Podlasie nie jest może bogate w niesamowite miejsca jak te z national geografic: wodospady,  kaniony, niezwykłe budowle czy tropikalne klimaty, nie ma też dostępu do gór ani morza …  jak się mówi bunkrów nie ma, ale  też jest zajeõœ∉× – pięknie. Do udanego pleneru potrzebowaliśmy:  piękna ona, przystojny on, trochę słońca, zieleni, dużo dużo miłości i uśmiechu.

Decyzja padła na piękny rezerwat przyrody Krzemianka,w którym zaczęliśmy nasz plener ślubny i wykonaliśmy znaczną większość zdjęć. Jak wspomniałem wyżej wszystko nam odpowiadało,  nawet  piękne wrześniowe słońce wkradające się momentami przez korony drzew. Sesja ślubna, która przepełniona jest uśmiechem i miłością po prostu musi wyjść pięknie. Kolejnym miejscem sesji była górka w Sobolewie z „panoramą” Białegostoku (panorama to słaba, ale zawsze to jeden z punktów znajdujący się wyżej niż miasto) .

Po oddaniu materiału ślubnego wraz z plenerem ślubnym byłem przeszczęśliwy, że kolejna sesja ślubna wypadła tak pięknie. Nie ma co ukrywać Joanna i Sebastian wyglądali jak modele z katalogu. Jak piszą niektórzy wedding plenerzy ślubni „to realizacja nie inspiracja”. Tak było w tym przypadku. Plener ślubny Białystok wyszedł cudownie. Piękne te nasze okolice.

Czy plener ślubny to wielkie wyzwanie?

I tak i nie

Chciałbym zapewne tak jak i wy, żeby to były naturalne i piękne zdjęcia ślubne. Czasem jednak zanim atmosfera na plenerze ślubnym się „wyluzuje” i oswoicie się z ze mną a właściwie z aparatem mija trochę czasu. Nie ma powodów do paniki. Tak ma być. Sam pamiętam swoją pierwszą sesję narzeczeńską. Podobno byłem straszne drewno. Dziś na tyle ile umiem staram się pomagać wam by atmosfera była wystarczająco luźna, abyście mogli skupić się na sobie i zapomnieć o tym, że ktoś Was podgląda i robi zdjęcia. To normalne, że niektórym to przychodzi łatwiej. W przypadku tego pleneru ślubnego to była istna bajka. Miałem wrażenie, że mam przed sobą modeli, którzy już byli na takiej sesji (ale czekaj kilka dni wcześniej brali piękny ślub sam widziałem).

Wracając jednak do postawionego pytania muszę odpowiedzieć na to, że ja jako fotograf Białystok chciałbym, aby było to właśnie takie wielkie wyzwanie, ale nie jako obawa czy strach jak wyjdziemy na zdjęciach ślubnych, a raczej jako wielka przygoda, która zapisana zostanie na zdjęciach jako piękna historia miłosna o Was o waszych pięknych uczuciach.

Dlaczego warto robić sesję ślubną?

O tym obszernie będzie w innym poście może ja tylko wypunktuje, dlaczego moim zdaniem, każda para młoda powinna zrobić plener ślubny.

  • szansa na stworzenie czegoś niezwykłego i niezapomnianego – czym są właśnie zdjęcia ślubne z pleneru
  • jedyna okazja na zrobienie sobie pamiątki w formie zdjęć – historii w pięknej sukni ślubnej
  • okazja do wyjazdu w ciekawe miejsce, by spędzić je przy ukochanej osobie ukazując wzajemną miłość
  • dodatkowy materiał uzupełniający historię ślubną w albumie
  • wypełnienie pustych ścian domu w piękne zdjęcia waszej miłości jako walldecor

Tymczasem zobaczcie koniecznie post “Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską?

Zapraszam do oglądania.

fotograf białystok Adrian GudewiczFotografia ślubna Adrian Gudewicz Piękny plener ślubny Białystok Sesja ślubna rezerwat Krzemianka 005 fotograf slubny bialystok fotograf białystok, plener ślubny piękne zdjęcie ślubne Białystok fotograf białystok Adrian Gudewicz Piękny uśmiech panny młodej plener Białystok fotograf białystok plener ślubny rezerwat Krzemianka Piękne miejsce na plener ślubny Zakochana Para młoda 018 fotograf bialystok Piękny plener ślubny Białystok Fotografia ślubna Białystok Piękna panna młoda Plener ślubny w rezerwacie Krzemianka koło Białegostoku Fotograf Białystok, zdjęcia ślubne 024 plener slubny bialystok Plener białystok, fotograf ślubny 026 plener slubny bialystok Zdjęcia ślubne Adrian Gudewicz 028 plener slubny bialystok zdjęcia ślubne Białystok Joanna Piękna panna młoda Najlepsze miejsce na plener ślubny Białystok Rezerwat przyrody Krzemianka Zdjęcia ślubne Adrian Gudewicz Piękne miejsca na plener ślubny Białystok 035 fotograf slubny bialystok Najlepszy fotograf ślubny Białystok Sesja ślubna w Białymstoku Szczęśliwa para młoda Białystok Plener w zieleni Białystok Jak wygląda szczęście Fotografia Białystok Zakochana para młoda fotograf łomża Spacer po sowlanach fotograf Białystok piekne zdjęcia ślubne Białystok fotograf Białystok fotograf Białystok fotograf Białystok fotograf Białystok fotograf Białystok fotograf białystok Sesja ślubna Białystok

No Comments

Post A Comment