Cześć

Dzięki, że tu zaglądasz

W tym miejscu przydałoby się opisać trochę siebie – kim się jest i co się robi. Wierzcie mi lub nie ale to bardzo trudne.
Zacznę najlepiej od początku. Jestem mężem i ojcem. Głową cudownej kochającej rodzinki. Pochodzę z Białegostoku, gdzie głównie wykonuje reportaże ślubne. Fotografią zajmuję się już kilkanaście lat, zakochany w niej po uszy już od czasów studiów. Fotografia ślubna natomiast to jest jej taka część, która prócz zapisania zastanego obrazu wymaga ukazania emocji. To właśnie jest jej pierwszy element, przez który ją tak uwielbiam. Drugi to ludzie – poznawanie nowych cudownych osób. Zakochani narzeczeni, którzy przy każdej sesji zdjęciowej dzielą się swoimi emocjami, ufają, że to właśnie ja fotograf ślubny będę umiał wyłapać ich jak najwięcej i zapisać w formie pamiątki, czyli zdjęć.

Wyróżnienia i nagrody / polecane przez

niezle award
llf award
zenkyu award
mywed award
slr award

Adrian Gudewicz fotografia mixed preset www.adriangudewicz.pl .jpg

Poznajmy się lepiej


W tym miejscu chciałbym przede wszystkim odesłać Was do innych moich podstron, a mianowicie Portfolio I Blog, w których to poznacie właśnie lepiej to, czym się zajmuje, jak to robię i kim jestem.

Ślub i wesele czy każda sesja narzeczeńska to momenty szczególne ważne dla każdej pary zakochanych. To z czym wiąże się moja praca i ulubione zajęcie to zapisywanie chwil, tych waszych najważniejszych na zdjęciach. Z czasem niestety wszystko przemija, a w Waszej pamięci pozostaną jedynie wspomnienia tych pięknych chwil.
Uważam więc, że warto uchwycić je i utrwalić w ponadczasowej, dobrej fotografii, gdzie głównie stawiam na fotografię naturalną, reportażową, nie koloryzując przy tym rzeczywistości. Być jednym z grupy fotograf Białystok, to piękna sprawa.

Zapraszam do kontaktu

Zapraszam serdecznie do współpracy, będzie to ogromnym zaszczyt, by móc uchwycić poprzez właśnie zdjęcia ślubne Waszą miłosną historię w tak ważnych uroczystościach czy sesjach w plenerze.