Fotograf Białystok

Justyna & Dominik

2022.07.15

reportaż ślubny

Dzień ślubu

Piękny, cudowny, wyjątkowy – Wasz dzień ślubu. Ze swojej strony mogę napisać było MEGA. Od samego początku przygotowań, super atmosfera, dookoła Was sami życzliwi ludzie. Piękna ceremonia w cerkwi i ogień na sali,

2022.07.15 Justyna Dominik 1605 scaled

Plener ślubny

Sesja ślubna – Jałówka

To był szalony plener ślubny. Dobre z Was wariaty. Mam tam kilka ulubionych kadrów

2022.07.15 Justyna Dominik plener 0085 scaled

2022.07.15 Justyna Dominik plener 0051 scaled

To jeszcze nie koniec

No właśnie galeria jest ale co dalej.
Chciałbym abyście w galerii online wybrali zdjęcia do wydruku. (zgodnie z instrukcją wysłaną emailem, lub po prostu oznaczyć te wybrane gwiazdką i podając swój email). Jeśli chcecie wywołać zdjęcia sobie polecam te odbitki robione u mnie, gdyż dbam o ich jakość wywołania. Dla innych członków rodziny czy znajomych można dowolnie, może nie zobaczą znacznych różnic jakości ;P. Jeśli chcecie wywołać więcej zdjęć niż ilość z naszej umowy to koszt dodatkowej odbitki 2.4 zł za rozmiar 15×21.
Ale ale….
Odbitki to nie wszystko. Jeśli nie macie w pakiecie to bardzo, ale to bardzo polecam album. Piękne aksamitne oprawy z personalizowanym grawerem idealnie nadają się do prezentacji Waszego reportażu ślubnego. Grube karty z nadrukowanymi zdjęciami wyglądają cudownie. Piękna pamiątka na lata. Dajcie znać czy się decydujecie.

Na końcu gdy będę miał już wszystko gotowe, odezwę się do Was i na spotkaniu przekaże wszystko.

Wielka prośba

Na końcu jeszcze prośba. Jeśli podobała Wam się współpraca z moją osobą oraz zdjęcia, które wykonałem dla Was, proszę zostawcie opinię o mnie/firmie. Jest to dla mnie niby mała rzecz ale potrafi zrobić tak wiele dla przyszłego rozwoju. Każda wasza opinia to kolejna cegiełka to motywacji i działania. Jeśli mogę prosić to zróbcie to oddzielnie a nawet poproście oglądających wasze zdjęcia by również zostawili tam opinie od siebie (zawsze to więcej ocen, które )
Dziękuję Wam bardzo