Dziękuję za rok 2019 – fotografia Białystok

fotograf białystok

Dziękuję za rok 2019 – fotografia Białystok

Sezon ślubny 2019

Kochani był to cudowny rok 2019. Tak wyglądał 2019 w skrócie z przymrużeniem oka 😀 (to nie jest THE BEST OF a część mojej pracy tej fajniejszej)
JAK SIĘ WAM PODOBA? Wszystkiego dobrego w nowym roku 2020.

Chciałbym podziękować Wam za zaufanie i współpracę. Poznałem Was – niesamowitych ludzi – i to chyba jest najpiękniejsze w mojej pracy fotografa ślubnego. Dziękuję za te cudne emocje i masę ciepłej energii, która napędza do działania. Mam nadzieję, że zobaczymy się wkrótce.

Najlepsze zdjęcia ślubne – podsumowanie sezonu 2019

Początek roku 2020 to zdecydowanie dla wszystkich okres wielu podsumowań roku ubiegłego, zakończonego 2019. Chciałbym chętnie się z wami podzielić moimi fotograficznymi perełkami z minionego sezonu.Niestety taka ilość ślubów, pięknych par i cudownych miejsc nie sprzyja selekcji. Uzbierało się ich całkiem sporo i wybór tych naj, naj, najlepszych ślubnych zdjęć nie należała do najłatwiejszych. Zdecydowałem się więc nie robić pokazu z samych perełek, a pokazać Wam zdjęcia ślubne też z trochę innej perspektywy. Oczywiście znajdę się tam zdjęcia, które wygrały w licznych konkursach, te najpiękniejsze ślubne, ale są tam też fotografie od kuchni.

Przeogromna ilość materiału zmusiła mnie do wyboru nie tylko klasycznych fotografii reportażowych z dnia ślubu, ale także coś z: przygotowania pary młodej, ceremonia ślubna i każdy jej wzruszający aspekt, impreza weselna i szaleństwa na parkiecie, portrety i zdjęcia z rodziną oraz detale, które wpadły mi w oko.

Wymarzone zdjęcia z dnia ślubu

Wszystkie wymienione wyżej elementy są bardzo istotne do pokazania na zdjęciach Waszej wyjątkowej historii z dnia ślubu. Po wielu latach pracy przy reportażach ślubnych i zdobytym doświadczeniu zaczynam jednak widzieć więcej i sięgać głębiej w artystyczne podejście do zdjęć ślubnych. Wiem jak bardzo istotne są dla Was standardowe ujęcia, dobrze naświetlone twarze, poprawne pozy i zdjęcia bez dziwnych min, Czasem jednak te pojedyncze klatki nadają charakteru dla reportażu czy poszczególnemu ujęciu. Chodząc na szkolenia fotograficzne zdobywam nową wiedzę by jak najlepiej złapać moment waszego reportażu, coraz bardziej walczę nie o klasyczne ujęcia a o te „dziwne”, niestandardowe, dzięki czemu będzie to najlepszy, urozmaicony reportaż ślubny. Brzmi może banalnie, ale to cały sekret nie tylko udanych, ale przede wszystkim autentycznych momentów. Bo przewaga wyreżyserowanych i zbyt wymuskanych ujęć, nie niesie tylu prawdziwych emocji, co te realnie uchwycone momenty. Zdjęcia z dużym ładunkiem emocjonalnym. Złapane w przelocie uśmiechy czy łzy wzruszenia, słowem szczere i spontaniczne, niespodziewane gesty.

Zaufanie do fotografa ślubnego

Dziękuję za Wasze nieustające zaufanie, dzięki któremu mogę obserwować wnikliwiej, a co za tym idzie, być dla Was najlepszym fotografem na ślub. Dziś już to nic nowego ani trudnego, wykonać poprawne zdjęcia na ślubie. W dobie cyfryzacji każdy ma dostęp do dobrego aparatu a miejsca, zwłaszcza ceremonie i całe świętowanie miłości odbywa się coraz częściej w pięknej oprawie. Dziś każda para narzeczonych ma możliwość zorganizować ślub na miarę swoich marzeń. I bez względu na styl jaki wybierze, a nawet i jej brak (nie on jest najważniejszy), dla mnie najbardziej liczy się, by znaleźć się na wydarzeniu ludzi, którzy czerpią radość z własnego świętowania i chcą je przeżyć w niepowtarzalny sposób.

5 komentarzy
 • Szymon Olma
  Posted at 23:24h, 02 stycznia Odpowiedz

  Dużo pięknych emocji spotkałeś w sezonie – i fajnie wszystko wyłapałeś ! Brawo.

 • Fotograf na wesele Warszawa
  Posted at 15:20h, 22 stycznia Odpowiedz

  Jedno z ładniejszych podsumowań roku jakie widzieliśmy! 😉

 • Tarequl
  Posted at 16:05h, 05 lutego Odpowiedz

  Very pleasant open air. I like watching joy on the faces of photographed people. They did not lack here. Congratulations

 • FOTOGRAFIA-WESELNA.pl
  Posted at 20:29h, 01 kwietnia Odpowiedz

  ❤ Extra reportaż Ślubny – dobra robota ❤ ❤, lubię oglądać takie Blogi bowiem są dla mnie inspiracją.

  Pozdrawiamy Redakcja. 🙂

 • Fotograf śubny Śląsk
  Posted at 03:23h, 27 maja Odpowiedz

  naprawdę super brawo

Post A Comment