Dziękuję za rok 2017

Tort weselny

Dziękuję za rok 2017

Podsumowanie roku 2017

Fotograf ślubny Adrian Gudewicz – rok 2017 zamknięty.

WOW co to był za wspaniały rok.  Spotkałem wiele wspaniałych ludzi, którzy obdarzyli mnie zaufałaniem i powierzyli dokumentację najważniejszych dla nich chwil w życiu, momentów wyjątkowych, pełnych emocji – śmiechu, radości i łez ze wzruszenia. To dzięki nim czuję się spełniony jako fotograf ślubny . Dostałem od nich wielką dawkę energii do działania i powodów do tego, by kontynuować, swoją pasję i ciągle się rozwijać w branży ślubnej jako fotograf w Białymstoku. 

Fotografia dostarcza wielu emocji szczególnie właśnie wspomniana wcześniej fotografia ślubna. Starałem się najlepiej, jak tylko mogłem by wyłapać właśnie te momenty. Chwile, drobne gesty oddawały charakter wyjątkowego dnia. To co się działo na wszystkich naszych spotkaniach w dniu ślubu oraz plenerach to były niezapomniane chwile.  

Już nie mogę doczekać się kolejnych zleceń. Spotkań z zakochanymi ludźmi, od których ciągle się uczę i dają mi „to coś” dzięki czemu ciąglę chcem podnosić poprzeczkę. Jeżeli ten rok był tam cudowny, jaki będzie następny 2018? 

Zapraszam do obejrzenia filmiku, w którym po częście pokazuje co robię jak to robię i jak świetne są moje pary ślubne. 

P.S. Dziękuję Wam za rok 2017

 

 

i2e.pl

No Comments

Post A Comment