Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską?

051 fotograf bialystok

Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską?

SESJA NARZECZEŃSKA


Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską?

Dla wielu z Was pierwsze spotkanie z profesjonalnym fotografem to najczęściej sesja narzeczeńska. Niektóre osoby czują się niecko skrępowane i zestresowane aparatem oraz obecnością zupełnie nieznajomej im osoby. Zatem jest to doskonały sposób na obycie się z tą sytuacją i zapoznanie z osobą fotografa, który przecież będzie z Wami przez cały Ten szczególny dzień. Sesja narzeczeńska jest pierwszym etapem, który stopniowo buduje napięcie w oczekiwaniu na ślub. Pozwoli także cieszyć się tymi chwilami znacznie wcześniej, już nawet kilka miesięcy przed. Poza genialną pamiątką, którą możecie wykorzystać w różnoraki sposób, sesja przedślubna to tez świetna zabawa, której nie będziecie żałować.

0033 kopia MM n 076 kopia SNPW 104 kopia SM n 069 kopia

Jak wykorzystać zdjęcia narzeczeńskie?

Najpopularniejszymi sposobami na wykorzystanie pamiątkowych zdjęć uwieczniających ostatnie chwile przed ślubem są między innymi:

  • Zdjęcia na zaproszeniach ślubnych,
  • prezent do podziękowań dla rodziców (pokaz slajdów, fotok siążka, foto obraz, zdjęcie w ramce dołączone do kwiatów)
  • pokazu slajdów dla gości podczas wesela
  • zdjęcia na waszej stronie ślubnej on-line
  • dekoracja na sali weselnej (tablice ze zdjęciami, księga gości, galeria na monitorach)

Sesja narzeczeńska to świetny pomysł, będzie pamiątką nie tylko dla Was, ale również dla Waszych dzieci, które po latach będą mogli zobaczyć Wasze ładne zdjęcia nie tylko w strojach ślubnych. Największą różnicą sesji przedślubnej a tej poślubnej jest to, że jest ona na dużym luzie. Nie będziecie skrępowani przez dopasowaną suknię ślubną ani garnitur. Dodatkowo prócz klasycznych zdjęć wprowadzimy dużo humoru, aby na waszych twarzach nie zabrakło na zdjęciach szczerego uśmiechu. Możemy wybrać sobie dowolne miejsce na taką sesję:  komfortowe oraz tekie gdzie w butach na obcasie nie wejdziemy. Urokliwy park bądź miejsca, które są dla Was szczególnie ważne i przywracają miłe wspomnienia a może miejsce związane z waszym pierwszym spotkaniem lub zaręczynami.

PP n 048 kopia SNPW 030 kopia SNPW 071 kopia PP n 131 kopia

Ponadto (dziwne, że piszę to na końcu) sesja narzeczeńska to przede wszystkim wspaniała okazja do pobycia ze sobą, zatrzymania się na chwilę w ferworze codzienności, ślubnych przygotowań i skupienia się na Waszej miłości tu i teraz. Na początku będziecie na pewno trochę skrępowani tym, jak pokazać miłość, gdy ktoś niedaleko Was pstryka aparatem. Z czasem jednak staniecie się nieco bardziej odważni i otwarci.  Ta współpraca i zaufanie z kolei pomoże nam wspólnie podczas Waszego wyjątkowego dnia.  Nie ma co ukrywać, podobnie też na ślubie – ciężko będzie skupić się Wam na sobie samych, w końcu jest to przyjęcie towarzyskie, w którym będziecie otoczeni przez grupę swoich najbliższych osób, rodzinę oraz znajomych. Sesja narzeczeńska jest przede wszystkim dla Was, to właśnie z tego powodu jest tak wyjątkowa i dopóki narzeczeńskie uczucia w Was siedzą z pewnością niepowtarzalna.

zdjęcia z sesji narzeczeńskiej

No Comments

Post A Comment