Aleksandra & Marcin

Fotograf Białystok

Aleksandra & Marcin

2022.08.13

reportaż ślubny

Dzień ślubu

Piękny, cudowny, wyjątkowy – Wasz dzień ślubu. Ze swojej strony mogę napisać było MEGA. Od samego początku przygotowań, super atmosfera, dookoła Was i sami życzliwi ludzie.

2022.08.13 Aleksandra Marcin 0509 scaled

Plener ślubny

Sesja ślubna – Białystok

Wybraliście jedno z moich ulubionych miejsc. Sam miałem tam swoją sesję ślubną 😛 . Wydaje się centrum, znane oklepane, ale nie z takimi ludźmi. To miejsce ożywa, gdy fotografuje się ludzi, zakochanych ludzi.
To był świetny plener ślubny. Pełno uśmiechu i emocji.

2022.09.15 Aleksandra Marcin plener 0006 scaled

2022.05.24 Dominika Adrian plener 0080 scaled

To jeszcze nie koniec

Dokładnie to jeszcze nie koniec. Zdjęcia cyfrowe są ale trzeba wykonać dla Was papierowe odbitki oraz album. Z wysłanych zdjęć wybierzcie te, które chcielibyście aby znalazły się w albumie i oddzielnie te które mam wydrukować w rozmiarze 15×21.

Dziękuję

Będę jeszcze jakoś inaczej dziękował ale myślę, że tu też może być dobre miejsce.
Więc chciałbym podziękować Wam za zaufanie i to, że pozwoliliście mi być przy Was w wyjątkowym momencie Waszego życia. To był piękny dzień, pełen emocji. Mam nadzieję, że fotografie się podobają i przywołują pozytywne emocje. Wierzę, że za kilka, kilkanaście lat ciągle będą przypominały Wam ten najpiękniejszy dzień 13.05.2022.

Wielka prośba

Na końcu jeszcze prośba. Jeśli podobała Wam się współpraca z moją osobą oraz zdjęcia, które wykonałem dla Was, proszę zostawcie opinię o mnie/firmie. Jest to dla mnie niby mała rzecz ale potrafi zrobić tak wiele dla przyszłego rozwoju. Każda wasza opinia to kolejna cegiełka to motywacji i działania. Jeśli mogę prosić to zróbcie to oddzielnie a nawet poproście oglądających wasze zdjęcia by również zostawili tam opinie od siebie (zawsze to więcej opinii)
Dziękuję Wam bardzo


Instagram

Zapraszam po więcej na instagram