2022.05.13 Dominika & Adrian

Fotograf Białystok

Dominika & Adrian

2022.05.13

421 sesja narzeczenska

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska

W linku poniżej znajduje się cała galeria z dostępem na hasło (hasło wysłałem Wam w prywatnej wiadomości).

reportaż ślubny

Dzień ślubu

Piękny, cudowny, wyjątkowy – Wasz dzień ślubu. Ze swojej strony mogę napisać było MEGA. Od samego początku przygotowań, super atmosfera, dookoła Was sami życzliwi ludzie. Piękna ceremonia w cerkwi i ogień na sali, do którego przyczynił się szalony Karol.

2022.05.13 Dominika Adrian 1224 scaled

Plener ślubny

Sesja ślubna – Wyżary

To był szalony plener ślubny. Dobre z Was wariaty. Mam tam kilka ulubionych kadrów (no i mega ten jeden z środkowym palcem ;P, uwielbiam )

2022.05.24 Dominika Adrian plener 0145 scaled

2022.05.24 Dominika Adrian plener 0080 scaled

To jeszcze nie koniec

Dokładnie to jeszcze nie koniec. Zdjęcia cyfrowe są ale trzeba wykonać dla Was papierowe odbitki oraz album. Z wysłanych zdjęć wybierzcie te, które chcielibyście aby znalazły się w albumie i oddzielnie te które mam wydrukować w rozmiarze 15×21.

Dziękuję

Będę jeszcze jakoś inaczej dziękował ale myślę, że tu też może być dobre miejsce.
Więc chciałbym podziękować Wam za zaufanie i to, że pozwoliliście mi być przy Was w wyjątkowym momencie Waszego życia. To był piękny dzień, pełen emocji. Mam nadzieję, że fotografie się podobają i przywołują pozytywne emocje. Wierzę, że za kilka, kilkanaście lat ciągle będą przypominały Wam ten najpiękniejszy dzień 13.05.2022.

Wielka prośba

Na końcu jeszcze prośba. Jeśli podobała Wam się współpraca z moją osobą oraz zdjęcia, które wykonałem dla Was, proszę zostawcie opinię o mnie/firmie. Jest to dla mnie niby mała rzecz ale potrafi zrobić tak wiele dla przyszłego rozwoju. Każda wasza opinia to kolejna cegiełka to motywacji i działania. Jeśli mogę prosić to zróbcie to oddzielnie a nawet poproście oglądających wasze zdjęcia by również zostawili tam opinie od siebie (zawsze to więcej opinii)
Dziękuję Wam bardzo


Instagram

Zapraszam po więcej na instagram